Pravděpodobně se o přístup k tomuto webu pokoušíte pomocí zabezpečeného prohlížeče na serveru. Povolte skripty a znovu načtěte tuto stránku.
Zapnout režim s vyšším usnadněním
Vypnout režim s vyšším usnadněním
Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
Soutěže
Horní panel odkazů
Školský portál Karlovarského kraje
Rodič a žák
Legislativa
Učitel
Vzdělávání pedagogů
Učební materiály
Ředitel
Financování
Metodika
Odkazy
Uložistě DUM
Soutěže
Školský portál Karlovarského kraje
O portálu
Prohlášení o přístupnosti
Kontakty
Odbor školství, mládeže a tělovýchovy
Technická podpora
Soutěže
Aktuálně vybráno
Předmětové a sportovní
Snadné spuštění
Rodič a žák
Učitel
Ředitel
Uložiště DUM
Soutěže
Školský portál Karlovarského kraje
O portálu
Kontakty
Soutěže
Aktuálně vybráno
Předmětové a sportovní
Školský portál Karlovarského kraje
Archiv událostí
Rodiče a žáci
Učitel
Ředitel
Soutěže a sport
Kontakty
mapa portálu
Stipendia SŠ a VŠ
Školy
Vyšší odborné školy
Gymnázia
Střední odborné školy
Základní školy
Mateřská školy
Základní umělecké školy
Školská zařízení
Dětské domovy
Pedagogicko psychologická poradna
Domy dětí a mládeže
Domovy mládeže
Rady a návody
Základní umělecké školy
Střední a vyšší odborné školy
Speciální vzdělání
Zápisový lístek
Stipendia SŠ a VŠ
Termíny prázdnin
Legislativa
Vzdělávání pedagogů
Učební materiály
Pracovní místa
Odkazy
Dokumenty
Dlouhodobý záměr vzdělávání
Výroční zprávy o stavu školství v kraji
Výjimky z nejvyššího počtu dětí, žáků a studentů
Volební řád pro volby do školských rad
Pravidla pro oceňování pedagogických pracovníků
Pravidla pro hodnocení a odměňování ředitelů krajských škol a školských zařízení
Analytické podklady pro stabilizaci středních škol - rok 2013
Financování
Metodika
Projekty
Legislativa
Odkazy
Předmětové a sportovní
Odbor školství, mládeže a tělovýchovy
Technická podpora
Předmětové soutěže
Název soutěže
- Vybrat
Atletický čtyřboj
Atletický trojboj
badminton
Badminton
basketbal
Basketbal
basketbal 3x3
Basketbal 3x3
Biologická olympiáda
Chemická olympiáda
Dějepisná olympiáda
florbal
Florbal
Fotbal
Fyzikální olympiáda
Halový fotbal
Házená
Inline bruslení
In-line bruslení
Matematická olympiáda
Matematická soutěž Pythagoriáda
Minifotbal
Minikopaná Mc Donalds´ Cup
Olympiáda v českém jazyce
Plavání
Plážový volejbal
Přehazovaná
Přespolní běh
Silový víceboj
Soutěž v cizích jazycích - angličtina
Soutěž v cizích jazycích - francouzština
Soutěž v cizích jazycích - němčina
Soutěž v programování
Šplh
Sportovní gymnastika
Stolní tenis
Středoškolský atletický pohár
Turnaj mladých fyziků
Volejbal
Vybíjená
Zeměpisná olympiáda
Školní rok
- Vybrat
2023-2024.
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2021/2022
Kolo soutěže
- Vybrat
krajské
okresní
skupina okresního kola
Typ soutěže
- Vybrat
Předmětová
Sportovní
Výsledky
- Vybrat
výsledky okresní
výsledky krajské
Datum konání
Datum
a novější
a starší
FILTROVAT
ZRUŠIT FILTRY
Zadejte prosím platné datum
Datum
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
Soutěže
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
Školní rok
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
Okres
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
Kategorie
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
Kolo
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
Typ
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
Výsledky
Vzestupně
Sestupně
Zrušit třídění
30.5.2024 8:30
Basketbal
Aš - Sportovní hala Geipelova, Gustava Geipela 2713/11, spolupořádá Gymnázium Aš z důvodu stavebních prací na 5.ZŠ
2023-2024
Cheb
III.
okresní
Sportovní
vyhlášená
30.5.2024 8:30
Basketbal
Aš - Sportovní hala Geipelova, Gustava Geipela 2713/11, spolupořádá Gymnázium Aš z důvodu stavebních prací na 5.ZŠ
2023-2024
Cheb
III.
okresní
Sportovní
vyhlášená
30.5.2024 8:30
Atletický trojboj
Školní hřiště při ZŠ FL, cca 10 minut chůze od autobusové zastávky Městské sady směr škola, cca 15 minut chůze z nádraží ČD.
2023-2024
Cheb
I. + II.
okresní
Sportovní
vyhlášená
28.5.2024 8:30
Fyzikální olympiáda
DDM Sokolov, Spartakiádní 1937
2023-2024
Sokolov
G
okresní
Předmětová
vyhlášená
24.5.2024 9:00
Atletický trojboj
Školní hřiště ZŠ Březová, okres Sokolov. Dopravní spojení autobusem MHD č.1 ze Sokolova.
2023-2024
Sokolov
I. + II.
okresní
Sportovní
vyhlášená
23.5.2024 0:00
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2023-2024
D
krajské
Předmětová
vyhlášená
22.5.2024 8:45
Fyzikální olympiáda
ZŠ JAK KV - učebna chemie, 2.patro
2023-2024
Karlovy Vary
G
okresní
Předmětová
vyhlášená
21.5.2024 8:30
Fyzikální olympiáda
3. ZŠ Cheb, učebna 3. p., č.dv. 315
2023-2024
Cheb
G
okresní
Předmětová
vyhlášená
20.5.2024 9:00
Minikopaná Mc Donalds´ Cup
Fotbalový stadion Baník Sokolov
2023-2024
I. + II.
krajské
Sportovní
vyhlášená
17.5.2024 9:00
Vybíjená
ZŠ Karlovy Vary-Konečná tělocvičny dřevěné podlahy
2023-2024
I. + II.
krajské
Sportovní
vyhlášená
16.5.2024 9:00
Minifotbal
Fotbalový stadion Fc Viktoria Mariánské Lázně - UMT
2023-2024
Cheb
III.
okresní
Sportovní
vyhlášená
15.5.2024 9:00
Minikopaná Mc Donalds´ Cup
Fotbalové hřiště FK Ostrov (U Boreckých rybníků)
2023-2024.
Karlovy Vary
II
okresní
Sportovní
vyhlášená
15.5.2024 8:00
Vybíjená
Hala míčových sportů Karlovy Vary
2023-2024
Karlovy Vary
I. + II.
okresní
Sportovní
vyhlášená
14.5.2024 9:00
Minikopaná Mc Donalds´ Cup
Fotbalové hřiště FK Ostrov (U Boreckých rybníků)
2023-2024
Karlovy Vary
I.
okresní
Sportovní
vyhlášená
14.5.2024 9:00
Vybíjená
Tělocvična ZŠ Františkovy Lázně, Česká 39/1.
2023-2024
Cheb
I. + II.
okresní
Sportovní
vyhlášená
1 - 15
z
373